CONTENT MARKETING

Treść ma znaczenie

 

 

Content Marketing  to najprościej mówiąc marketing pomocnych informacji: wartościowych dla czytelnika oraz użytecznych jako narzędzie promocji.
 
Tworzymy i publikujemy treści, które odpowiadają na pytania konsumentów w najbardziej dla nich atrakcyjnej formie, przekonują do bliższego poznania marki, a także zakupu produktów.
 
Koncentrujemy się zarówno na celach biznesowych klientów – na przekazie, którym chcą się dzielić, jak i potrzebach odbiorców, czyli informacjach, których poszukują. W efekcie podsycamy zainteresowanie, wzbudzamy zaufanie, skłaniamy do myślenia. Robimy to w oparciu o treści umieszczone we właściwym kontekście i komunikację prowadzoną w języku i stylu użytkowników.
 
Prowadzimy pełnowymiarowe działania content-marketingowe, które wspierają pozycję strony w Google i pozwalają odbiorcy dostrzec w marce wiarygodnego eksperta. Innymi słowy, przyciągają nowych klientów.
 
Oferujemy zróżnicowane sposoby na dotarcie do kluczowych grup odbiorców m.in.: marketing szeptany (buzz marketing), prowadzenie bloga firmowego, publikacja artykułów eksperckich oraz budowanie relacji z mediami.
 
 Interesuje Cię forma content marketingu, której nie wymieniliśmy? Porozmawiajmy o innych możliwościach. Nasi copywriterzy uwielbiają wyzwania! 
 
 
“  Tworzymy i publikujemy treści, które  przekonują do bliższego poznania marki, a także zakupu produktów. ”
 
 
 
 

Napisz do nas lub zadzwoń teraz!