DORADZTWO MARKETINGOWE

Dzielimy się wiedzą i pomagamy przekraczać marketingowe bariery

 

 

Poprzez konsulting marketingowy (internetowy) rekomendujemy najlepsze rozwiązania pozwalające dostosować strategię marketingową Twojej firmy do realiów rynkowych. Dzielimy się ekspercką wiedzą z zakresu efektywnych metod promocji marki w Internecie. Doradzimy Ci m.in.: w jaki sposób zbudować lub/i umocnić pozycję Twojej firmy, na jakich grupach odbiorców powinieneś skoncentrować swoje działania i które z narzędzi oraz kanałów komunikacji pozwolą na precyzyjne dotarcie do nich. Nauczymy Cię także, jak wydajnie wykorzystywać nawet ograniczony budżet reklamowy: redukować zbędne wydatki i na bieżąco optymalizować koszty prowadzonych kampanii celem poprawy ich efektywności.

 

W jaki sposób pracujemy? Obserwujemy, analizujemy, wyciągamy wnioski z Twoich działań pod kątem realizacji założonych celów marketingowych i sprzedażowych. Dzięki wszechstronnemu badaniu obecności i aktywności marki w Internecie odnajdujemy nowe możliwości jej rozwoju w e-biznesie oraz skuteczne sposoby ewaluacji postępów.

 

Ponadto prowadzimy doradztwo e-commerce. Podpowiadamy, co konkretnie należy zrobić, by sklep internetowy stał się funkcjonalny i zgodny z zasadami web ustability. To znaczy: rentowny. Z nami poznasz bliżej swoich klientów i zrozumiesz sposób, w jaki korzystają ze sklepu internetowego. Wskażemy wszystkie obszary zapalne, które generują problemy w zakresie swobodnego wyboru produktu oraz sfinalizowania zakupu, a także błędy techniczne strony (w strukturze, zawartości i treści) wpływające na niską widoczność w wynikach wyszukiwania. Innymi słowy: zaproponujemy rozwiązania, których wdrożenie przełoży się na wzrost pozycji Twojego biznesu wśród konkurencji, poprawę ruchu na stronę, lepszą efektywność sprzedaży, a w końcowym wyniku wyższe zyski.

 
 
“  Pomagamy markom odnaleźć się w Internecie, wskazując właściwe ścieżki rozwoju.  ”
 
 
 
 

Napisz do nas lub zadzwoń teraz!