SEO SEM

Widoczność kreująca sprzedaż

 

 

Zależy Ci na tym, by zwiększyć widoczność strony firmowej w wynikach wyszukiwania? Chcesz wypromować nowy produkt, a może szybko wyprzedać konkretny asortyment? Innymi słowy: skutecznie dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć sprzedaż?
 
Jednym z najlepszych rozwiązań jest marketing w wyszukiwarkach. By dotrzeć do konsumentów i wywołać w nich reakcję, wykorzystujemy najskuteczniejsze kanały reklamowe: systemy Google AdWords (displeyowe, tekstowe), w tym również remarketing dynamiczny oraz wyszukiwarki. W ten sposób konstruujemy, a także prowadzimy zintegrowane kampanie SEM, które przynoszą miarodajne rezultaty: poprawiają widoczność strony w Google, poszerzają zasięg oferty, pomnażają zyski.
 
Do reklamy internetowej podchodzimy strategicznie. Wnikliwie poznajemy potrzeby klienta i badamy otoczenie biznesowe marki, a w przypadku strategii SEO dodatkowo przeprowadzamy dokładny audyt strony internetowej. Dbamy o to, by efekty naszych działań były trwałe, dlatego optymalizujemy każdą z kampanii pod kątem jakościowym, ilościowym oraz efektywnościowym. W rezultacie każde z wykorzystywanych narzędzi, adaptujemy do aktualnych celów biznesowych klienta. Może to być m.in.: poprawa ruchu na stronie, obniżenie kosztów konwersji czy zwiększenie liczby kliknięć w ramach ustalonego budżetu.
 
 
“  Do reklamy internetowej podchodzimy strategicznie.  ”
 
 
 
 

Napisz do nas lub zadzwoń teraz!