SOCIAL MEDIA

Jesteśmy tam gdzie społeczności

 

 

Zarządzamy wizerunkiem marki w Internecie, prowadzimy dialog, który zmniejsza dystans i umacnia wzajemne relacje pomiędzy marką a konsumentami. W efekcie budujemy wokół firmy zaangażowaną społeczność, która utożsamia się z jej produktami.
 
Konstruujemy skuteczne reklamy w mediach społecznościowych. Facebook Ads pozwala nam targetować komunikaty w taki sposób, by trafiały do konsumentów zainteresowanych ofertą. Z kolei dzięki tworzeniu konkursów na Facebooku, zwiększamy rozpoznawalność marki, przez co pozyskujemy liczną grupę potencjalnych klientów.
 
Opracowujemy i realizujmy strategie marketingowe skoncentrowane na działaniach w mediach społecznościowych odpowiadające na aktualne potrzeby marki. Prowadzimy w sposób skoordynowany kampanie reklamowe, wykorzystując w tym celu największe kanały komunikacji, m.in.: Facebook, Instagram, YouTube czy LinkedIn.
 
Na bieżąco monitorujemy efektywność prowadzonych działań i optymalizujemy je, dzięki czemu przynoszą marce wymierne korzyści. Umiejętnie łączymy sprzedaż w mediach społecznościowych z ludzką komunikacją budującą silny wizerunek marki. 
 
 
“  Prowadzimy dialog, który zmniejsza dystans i umacnia wzajemne relacje pomiędzy marką a konsumentami.  ”
 
 
 
 

Napisz do nas lub zadzwoń teraz!