Jesteśmy FEB

Chcemy zdobyć Twoje zaufanie i staramy się to osiągnąć już od lat. Wielu przekonaliśmy do długiej i owocnej współpracy. Przeszliśmy długą drogę, na szczęście teraz doskonale wiemy kim jesteśmy, co chcemy robić i jak ma wyglądać nasz rozwój.

Mamy nadzieję, że dzieląc się z Tobą naszymi przemyśleniami łatwiej będzie nam współpracować i wzajemnie się zrozumieć.

Nasza misja

Sprzedaż

Tworzymy spójny marketing, który daje korzyści. Budujemy dodatkową sprzedaż, ponieważ rozwój biznesu to główny cel marketingu. Wspieramy firmy i rozumiemy mocny związek pomiędzy marketingiem, a sprzedażą.

Zaufanie

Zapewniamy inspiracje, wsparcie i bezpłatną edukację. Wierzymy w transparentność i moc zaufania. Dbamy o relacje i wiarygodność zarówno pomiędzy agencją i naszymi klientami, jak i pomiędzy obsługiwanymi markami, a ich grupą docelową.

Ludzie

Wspieramy stały rozwój w atmosferze współpracy. Każdy klient i członek załogi jest dla nas ważny, dlatego dbamy o atmosferę wspólnej pracy i zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy.

“ Budujemy dodatkową sprzedaż poprzez wzrost zaufania, bo Każdy jest dla Nas ważny! ”

Wizja - do czego dążymy?

Chcemy być najlepsi w tym co robimy. Stale pracujemy, by ugruntować swoją pozycję najbardziej kompetentnej i rozpoznawalnej interaktywnej agencji reklamowej w Polsce południowo-wschodniej. Ten cel jest już w zasięgu ręki, więc patrzymy dalej, walczymy o swoje miejsce pomiędzy najsilniejszymi polskimi agencjami i wychodzimy na rynki zagraniczne.

Nasza historia

Od 10 lat świadczymy usługi zarówno dla start-upów, jak i rozwiniętych, silnych firm poszukujących nowych dróg rozwoju.

Jaka jest nasza historia? Zaczynaliśmy od pomysłu i wiary we własne siły. Tak powstało Ślubowisko – serwis, który już po roku znalazł się w TOP 3 swojej kategorii, by następnie stać się najpopularniejszym społecznościowym portalem ślubnym w Polsce.

Wokół niego rozbudowaliśmy działy marketingu i IT, które z czasem przerodziły się w agencję interaktywną oraz software house. W ten sposób krok po kroku powstawała grupa spółek, do której wkrótce dołączyła kolejna marka własna - IC COMPLEX, czyli start-up z Podkarpacia, który stał się światowym wzorem rozwiązań dla branży okiennej.

Przyszedł czas na uporządkowanie struktury. Ślubowisko zostało sprzedane gigantowi branży ślubnej z Delhi, IC COMPLEX zyskało samodzielność zasilone doświadczonymi developerami i dawnymi strukturami software house’u, a FEB skupił się na tym, co zawsze interesowało nas najbardziej.

Obecnie rdzeniem naszej działalności jest marketing, jesteśmy agencją reklamową, która na własnym doświadczeniu zbudowała wiedzę o tym, jak rozwijać silne marki wykorzystując nieszablonowe pomysły i najnowsze technologie.

Nasza dewiza jest jasna: Marketing. I kropka!

FEB w liczbach

10

Lat na rynku

8

Niezliczona liczba realizacji

24

Specjalistów i kilkudziesięciu stałych współpracowników

Kooperacja i nagrody

Napisz do nas lub zadzwoń teraz!