O firmie

Od 10 lat świadczymy usługi zarówno dla start-upów, jak i rozwiniętych, silnych firm poszukujących nowych dróg rozwoju.

Jaka jest nasza historia? Zaczynaliśmy od pomysłu i wiary we własne siły. Tak powstało Ślubowisko – serwis, który już po roku znalazł się w TOP 3 swojej kategorii, by następnie stać się najpopularniejszym społecznościowym portalem ślubnym w Polsce.

Wokół niego rozbudowaliśmy działy marketingu i IT, które z czasem przerodziły się w agencję interaktywną oraz software house. W ten sposób krok po kroku powstawała grupa spółek, do której wkrótce dołączyła kolejna marka własna - IC COMPLEX, czyli start-up z Podkarpacia, który stał się światowym wzorem rozwiązań dla branży okiennej.

Przyszedł czas na uporządkowanie struktury. Ślubowisko zostało sprzedane gigantowi branży ślubnej z Delhi, IC COMPLEX zyskało samodzielność zasilone doświadczonymi developerami i dawnymi strukturami software house’u, a FEB skupił się na tym, co zawsze interesowało nas najbardziej.

Obecnie rdzeniem naszej działalności jest marketing, jesteśmy agencją reklamową, która wie jak budować silne marki wykorzystując nieszablonowe pomysły i najnowsze technologie.

Nasza dewiza jest jasna: Marketing. I kropka!

FEB w liczbach

10

Lat na rynku

8

Niezliczona liczba realizacji

24

Specjalistów i kilkudziesięciu stałych współpracowników

Kooperacja i nagrody

Napisz do nas lub zadzwoń teraz!